Informacja w sprawie tymczasowych zasad funkcjonowania Biblioteki Instytutu Slawistyki PAN

Od 9 czerwca br. Biblioteka Instytutu Slawistyki PAN będzie otwarta dwa dni w tygodniu: we wtorki i czwartki od godz. 10.00 do 12.00.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy o zapoznanie się z tymczasowo obowiązującymi  zasadami funkcjonowania Biblioteki IS PAN:

  1. Czytelnia pozostaje zamknięta do odwołania. Działa tylko wypożyczalnia.
  2. Wypożyczenia są możliwe wyłącznie po uprzednim kontakcie z Biblioteką i złożeniu zamówienia drogą mailową pod adresem biblpan.slavist@uw.edu.pl. Zamówienia takie, po zrealizowaniu, będą pełniły funkcję rewersu. Katalog Biblioteki można przeglądać tutaj: http://katalog.pan.pl/webpac-bin/231bisPL/wgbroker.exe?new+-access+top
  3. Pracowniczka Biblioteki skontaktuje się z Czytelnikiem/Czytelniczką w celu potwierdzenia dostępności zamówionej publikacji oraz ustalenia terminu odbioru.
  4. Książki zwrócone do Biblioteki podlegają obowiązkowej pięciodniowej kwarantannie, tj. nie wypożyczamy ich przez ten czas kolejnym osobom.
  5. Obsługujemy Czytelników pojedynczo.

Ważne! W Bibliotece obowiązują ustalone zasady bezpieczeństwa sanitarnego w budynkach użyteczności publicznej. W szczególności dotyczy to stosowania maseczek ochronnych. Prosimy o zachowanie ostrożności!

Kategorie Varia